Paulini Wrocław

Ogłoszenia 18 lutego

Ogłoszenia 18 lutego

1. Zapraszamy na tradycyjne nabożeństwa wielkopostne: Drogi Krzyżowe w piątki o godz. 17.15 i Gorzkie Żale w niedziele o godz. 17.15. Podczas Gorzkich Żali zbierane są ofiary, które - jak zawsze - przeznaczone będą na kwiaty i dekoracje grobu Pańskiego w naszym kościele.
2. Zachęcamy do praktykowania wielkopostnej jałmużny, czyli wsparcia dla ubogich i potrzebujących. Ofiary finansowe można składać do skarbonki dla ubogich pod chórem, a trwałe produkty spożywcze można składać w koszu przy ołtarzu św. Antoniego.
3. Mamy w sprzedaży paschaliki oraz czekoladowe baranki wielkanocne, z których dochód jest przeznaczony na Caritas. Paschaliki w cenie 20 zł, baranki w cenie 10 zł. Na stole z prasą są też wyłożone papierowe skarbonki Caritas, które można wziąć i odkładać w nie swoją jałmużnę wielkopostną, a po Wielkanocy przynieść, by przekazać je na Caritas.
4. Na czas Wielkiego Postu Wspólnoty Neokatechumenalne podejmują praktykę wspólnej porannej modlitwy brewiarzowej w naszym kościele od poniedziałku do piątku o godz. 5.40. Chętnych zapraszamy do dołączenia.
5. Od jutra przez trzy dni młodzież szkół naszej parafii będzie przeżywać swoje rekolekcje. Prosimy Was o modlitwę wstawienniczą za tych młodych ludzi, aby doświadczyli w swoim życiu miłości i mocy Bożej.
6. We wtorek wspólnota Przymierze Miłosierdzia, działająca w naszym kościele, zaprasza na mszę św. o godz. 19.30, a po niej na adorację i uwielbienie.
7. Z piątku na sobotę będzie całonocna adoracja w ciszy. Rozpoczęcie o godz. 21.00, o 23.30 msza św., zakończenie o godz. 7.00. Kościół będzie otwarty do godz. 1.00 w nocy, a potem od 5.00 rano. Między godz. 1.00 a 5.00 będzie otwierany o pełnych godzinach.
8. W sobotę o godz. 9.00 wspólny różaniec z Jasnogórską Rodziną Różańcową, a po nim indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
9. W sobotę kancelaria parafialna wyjątkowo będzie nieczynna.
10. Organizujemy pielgrzymkę autokarową do sanktuariów maryjnych: Leśniowa, Wielgomłyn, Gidel i na Jasną Górę w dniu 11-ym maja. Koszt wynosi 150 zł. Zapisy w zakrystii. Przy zapisie obowiązkowa wpłata zaliczki w wysokości 50 zł.
11. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają Sanktuarium i klasztor finansowo, swoją modlitwą oraz pracą.