Paulini Wrocław

Ogłoszenia na 16. Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia na 16. Niedzielę Zwykłą
 1. Przypominamy, że  w czasie wakacji:  spowiedź i adoracja w godz. 15.00 – 18.00. Kancelaria w okresie wakacji w czwartki nieczynna Zapraszamy we wtorki od 16.00 do 18.00 oraz soboty od 10.00 do 12.00.
 2. W środę Nowenna do Matki Jasnogórskiej o godz. 17.30, a po niej Msza Święta w intencjach podanych na kartkach złożonych przy ołtarzu Matki Bożej. W piątek o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza Święta wotywna.
 3. Kalendarz Liturgiczny:
  • poniedziałek-święto św. Brygidy, patronki Europy
  • wtorek- wspomnienie św. Kingi, dziewicy
  • środa – święto św. Jakuba apostoła. W tym dniu przeżywa swój dzień imienin nasz współbrat o. Jakub Szymczycha. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach. Serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą z udziałem Solenizanta o godz. 7.00
  • czwartek – wspomnienie św. Rodziców NMP, Joachima i Anny
 4. Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę z Wrocławia na Jasna Górę w dniach 2-10 sierpnia. Zapisy w zakrystii. Spotkanie organizacyjne grupy przeddzień wyjścia, tj. 1 sierpnia na Mszy św. o godz. 18.00 w naszym sanktuarium. Przez cały czas trwania Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej będziemy duchowo pielgrzymować razem z naszymi Braćmi i Siostrami, którzy podejmą się trudu wędrowania do Maryi na Jasną Górę. Codziennie podczas wieczornego nabożeństwa i Mszy Świętej będziemy modlić się w intencji Pielgrzymów, a także dołączymy swoje prośby. Zapraszamy do tego duchowego pielgrzymowania wszystkich, którzy pragną w ten sposób uzyskać specjalne łaski i błogosławieństwo.
 5. W najbliższą sobotę 28 lipca odbędzie się kolejne spotkanie osób stanu wolnego.  Dołączą na Mszę Świętą o godz. 18.00 w naszym sanktuarium. Zapraszamy osoby stanu wolnego,by z Maryją i Jozefem wspólnie prosić Boga o dobrego męża i dobrą żonę oraz powołanie w życiu zgodne z Wolą Boga.
 6. W ostatnim tygodniu odeszli do Pana nasi Parafianie: śp. Radosław Kucharski. Polećmy go oraz wszystkich zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek…