Paulini Wrocław

XXVII Niedziela 4 października OGŁOSZENIA

XXVII Niedziela 4 października OGŁOSZENIA

Przeżywamy I niedzielę miesiąca. Dziękujemy Bogu za dar możliwości modlitwy przed Najświętszym Sakramentem. Dzisiaj zapraszamy na adorację od godz. 13.00 do 18.00.

Dziś papież Franciszek obchodzi swoje imieniny. Kościół w kalendarzu liturgicznym wspomina bowiem św. Franciszka z Asyżu. Pamiętajmy o nim w naszych osobistych modlitwach. Dziś również po każdej Mszy św. będziemy zbierać ofiary do puszek na tzw. Świętopietrze, przeznaczone na utrzymanie Stolicy Apostolskiej. Zachęcamy do ofiarności.

Za tydzień przeżywać będziemy kolejny - XX Dzień Papieski pod hasłem: „TOTUS TUUS”. To dzień wdzięczności Bogu za dar papieża Polaka oraz Jego kanonizację.

Za tydzień serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godz. 12.00 małżonków, którzy pragną odnowić przed Bogiem swoją przysięgę małżeńską i przyjąć indywidualne błogosławieństwo. Więcej informacji tutaj.

W najbliższy drugi piątek miesiąca zapraszamy do naszego Sanktuarium na nocne czuwanie z Maryją, Królową Różańcowa Świętego. Początek czuwania o godz. 19.45 zakończenie ok. pół godziny po północy. Szczegóły tutaj.

Na modlitwę różańcową do naszego Sanktuarium zapraszamy codziennie na godz. 17.15. I gorąco zachęcamy do pielęgnowania jej również w domach rodzinnych.

Kalendarz Liturgiczny:
w poniedziałek – wsp. św. Faustyny
w środę – wsp. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

Składamy serdeczne Bóg zapłać tym, którzy dbają o piękno naszej świątyni, zarówno jeśli chodzi o wystrój, jak też i o sprzątanie. Sprzątanie kościoła - przypominamy - ma miejsce w każdy piątek po Mszy świętej wieczornej. Dziękujemy również z serca wszystkim, którzy wspierają finansowo nasze Sanktuarium i klasztor. Niech Bóg przez Maryję wynagrodzi Wam obfitością łask.