Paulini Wrocław

Wniebowstąpienie Pańskie OGŁOSZENIA

Wniebowstąpienie Pańskie OGŁOSZENIA

Według nowych rozporządzeń państwowych, w naszej świątyni od dziś może jednorazowo uczestniczyć w nabożeństwie max. 40 osób, z zachowaniem odpowiedniej odległości między sobą. Zachęcamy do udziału we Mszy Świętej. Ranne o godz. 7.30 i 9.00 oraz 14.00 i 16.00 nie miały dotyczczas kompletu wiernych. 

Przypominamy o spowiedzi i Komunii Świętej wielkanocnej. W naszym Sanktuarium spowiadamy codziennie w godz. od 9.00 do 12.00 i od 15.00 do 18.00. W sobotę i niedzielę na telefon przed każdą Mszą świętą.

Przeżywamy czas nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Nowenna każdego dnia połączona jest z nabożeństwem majowym o godz. 17.30.

Jutro (w poniedziałek) swój dzień imienin w naszej wspólnocie parafialnej i zakonnej obchodzi br. Grzegorz Sudoł. Msza Święta w intencjach Solenizanta w tym dniu o godz. 18.00, na którą serdecznie zapraszamy. W tym szczególnym dniu pamiętajmy o br. Grzegorzu w naszych modlitwach.

Przyszła sobota to ostatnia sobota miesiąca. W związku z tym zapraszamy wszystkich, a szczególnie czcicieli Matki Najświętszej, na modlitwę różańcową o godz. 10.30. Zakończy się ona indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

Kalendarz Liturgiczny:
we wtorek – wsp. św. Filipa Neri
w piątek – wsp. św. Urszuli Ledóchowskiej

W najbliższy piątek zapraszamy do naszego Sanktuarium na całonocną adorację Najświętszego Sakramentu. Odbędzie się ona w całkowitej ciszy z przerwą na Eucharystię o godz. 24.00 (również bez śpiewu). Podczas czuwania kościół będzie zamknięty. Wejście i wyjście z kościoła będą możliwe tylko o pełnych godzinach. Początek czuwania o godz. 21.00 zakończenie o 7.00 rano w sobotę.

Międzynarodowe Stowarzyszenie Studiów Śpiewu Gregoriańskiego oraz Chór "Vita Nova" zapraszają na kolejną edycję warsztatów chorałowych - Dies gregoriani. Tym razem warsztaty będą prowadzone zdalnie poprzez platformę internetową. Warsztaty odbędą się już w najbliższą sobotę, 30 maja. W programie nauka śpiewów gregoriańskich o Duchu Świętym oraz wykłady. Więcej szczegółów na stronie www.choral.pl oraz na plakacie w gablocie przed kościołem.

W ostatnich tygodniach otrzymaliśmy od wielu życzliwych Braci i Sióstr wiele wsparcia duchowego, modlitewnego i finansowego. W serca dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli. Zapewniając was o naszej modlitwie, ofiarowujemy dla Was Mszę Świętą w Waszych intencjach w każdą ostatnią sobotę miesiąca o godz. 7.00.

Polećmy naszych bliskich zmarłych z naszej parafii, których Bóg odwołał do siebie w ostatnim czasie. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie....