Paulini Wrocław

V Niedziela Wielkanocna OGŁOSZENIA

 V Niedziela Wielkanocna OGŁOSZENIA

Przypominamy, że:
Msze Święte w niedzielę o godz. 7.30 9.00 10.30 12.00 14.00 16.00 18.00.

W naszej świątyni może jednorazowo uczestniczyć w nabożeństwie maksymalnie 25 osób, z zachowaniem odpowiedniej odległości między sobą.
Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów, osoby przebywające w kościołach i kaplicach, mają obowiązek zakrywania ust i nosa za pomocą maseczki lub części odzieży.

Rozpoczęły się Komunie Święte rodzinne w naszej parafii. Dzisiaj na Mszach Świętych o godz. 13.00 oraz 14.00 Pierwszą Komunię Świętą przyjmie troje dzieci. Na tych Mszach może uczestniczyć tylko rodzina dzieci pierwszokomunijnych. Módlmy się, by zarówno dzieci, jak też ich rodzice i chrzestni byli zawsze otwarci na miłość Boga, która w ich sercach chce znaleźć swój dom.

Z inicjatywy Ojca Świętego Franciszka najbliższy czwartek 14 maja pragniemy na całym świecie uczynić dniem modlitwy, postu i dzieł miłosierdzia w intencji powstrzymania epidemii koronawirusa. Wierząc w owoce naszej modlitwy prosimy o włączenie się wszystkich rodzin. Zapraszamy w tym dniu na adorację w ciszy. Adoracja w godz.: 9.00-12.00. 15.00-17.30. 19.00-22.00

Kalendarz Liturgiczny:
czwartek – święto św. Macieja, apostoła
sobota – święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, Patrona Polski

Polećmy naszych bliskich zmarłych oraz naszych parafian, których Bóg w ostatnim tygodniu odwołał do siebie: śp. Czesławę Duczmal, śp. Andrzeja Podkówkę, śp. Czesławę Mazurkiewicz.  
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a Światłość wiekuista niechaj im świeci…

Serdecznie dziękujemy wszystkim troszczącym się o czystość i świąteczny wystrój domu naszej Jasnogórskiej Matki, wszystkim którzy wspierają nas duchowo i materialnie. Trwajcie w Waszych domach rodzinnych w jedności i wspólnej modlitwie. Niech Jasnogórska Matka Kościoła przed tronem Boga wyprasza wszystkim potrzebne łaski wiary, nadziei i miłości.