Paulini Wrocław

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - ogłoszenia

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - ogłoszenia

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego – Jezus Chrystus nasza Pascha powstał z martwych dla nas! Świętujemy zwycięstwo naszego Pana nad śmiercią i grzechem.
 
Msze święte w Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Nadal Msze sprawujemy przy zamkniętych drzwiach, bez udziału wiernych za wyjątkiem tych, którzy mają w danej godzinie zamówioną intencję.
  
Kościół w dniach oktawy Wielkanocnej (ściślej od wtorku od piątku) będzie otwarty po południu, od godz. 15.00 do 18.00
 
Spowiedź święta w oktawie Wielkanocy (od wtorku do piątku) od 15.00 do 17.30
 
Komunię Świętą poza Mszą Świętą udzielamy w oktawie Wielkanocy (od wtorku do piątku) o godz. 15.00 oraz 17.30.
 
Zakończyliśmy Triduum Paschalne i dlatego pragniemy podziękować wszystkim, którzy włożyli wiele serca i pracy w przygotowanie świątyni oraz skromnej asyście liturgicznej, dzięki której uroczyście przeżywaliśmy zawarte w nim treści.
 
Przyszła niedziela dedykowana jest Bożemu Miłosierdziu. Zachęcamy do włączenia się w Nowennę do Bożego Miłosierdzia w waszych rodzinnych gronach.
 
Dziękujemy w serca wszystkim, którzy trwają z nami w duchowej łączności; wszystkich wspierających nas, paulinów wrocławskich miłością, modlitwą, życzliwym słowem i finansowo. Jesteśmy z Wami. Do zobaczenia w najszybciej możliwym czasie podczas wspólnych nabożeństw w domu naszej ukochanej Jasnogórskiej Matki.
 
Siostry i Bracia, Chrystus Zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał dla nas, abyśmy umocnili naszą nadzieję na życie wieczne w niebie i wytrwali w Jego MIŁOŚCI. My, stróżowie Wrocławskiej Jasnogórskiej Matki Kościoła życzymy, aby każdy dzień w Waszym życiu był przeniknięty obecnością Zmartwychwstałego Pana. Niech On sam umacnia naszą odpowiedź wyrażoną w wierze. Prosimy o przekazanie życzeń chorym i samotnym.

Z błogosławieństwem pokoju – paulini wrocławscy