Paulini Wrocław

Ogłoszenia na XXIII Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia na XXIII Niedzielę Zwykłą
 1. XXIII niedziela zwykła  w liturgii, zbiega się ze świętem Narodzenia N.M.P. Dla nas paulinów to święto wyjątkowe, albowiem każdy z nas w tym dniu składa swoje pierwsze śluby zakonne. Dlatego polecamy się dzisiaj, Waszej szczególnie modlitwie, abyśmy pozostali wierni tym ślubom do końca naszych dni. Na Mszy św. o godz. 10.30 błogosławieństwo ziarna na zasiew i nasion. Nieszpory o godz. 17.30.
 2. Na Mszę św. z modlitwą za chorych o godz. 13.30 jak w każdą II niedzielę miesiąca, zaprasza nas Koinonia - „Jan Chrzciciela”.
 3. Rozpoczynamy przygotowania do I Komunii św. dzieci klas III i młodzież do sakramentu bierzmowania od klasy VIII.  Zapisy dzieci i młodzieży do 27  września br., w kancelarii parafialnej w godzinach jej otwarcia. Więcej szczegółów dotyczących w/w sakramentów podamy w późniejszym terminie. 
 4. Kalendarz Liturgiczny:
  -      w piątek – wsp. św. Jana Chryzostoma, bpa i dK.
  -      w sobotę – święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
 5. Przypominamy o możliwości adoracji Najświętszego Sakramentu i skorzystania z sakramentu spowiedzi, codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 12.00 oraz od 15.00 do 18.00.  W soboty i niedziele spowiadamy 15 minut przed każdą Mszą świętą. 
 6. W zakrystii po każdej Mszy św. przyjmujemy zapisy na autokarową Pielgrzymkę związaną z obchodami święta Matki Bożej Różańcowej, które będzie miało miejsce 06 października  bieżącego roku. Koszt 50 zł. Bliższe szczegóły podane zostaną w połowie września. 
 7. Miłosierdziu Bożemu polecamy zmarłych, których Bóg powołał do siebie w minionym tygodniu. Modlimy się za śp. Janinę Musiał. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie....