Paulini Wrocław

Ogłoszenia na XIX Niedzielę zwykłą

Ogłoszenia na XIX Niedzielę zwykłą
  1. 15 sierpnia uroczystość WNIEBOWZIECIA  NMP Gromadzi ona m.in. rzesze pielgrzymów, którzy przybywają na Jasną Górę z różnych stron naszego kraju i zagranicy, by przez Maryję, dziękować Bogu za wielkie dary Jego dobroci. My również jesteśmy wdzięczni Bogu, za tych którzy podjęli trud pielgrzymowania w ramach 39. Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej i tych, którzy ich duchowo wspierali w naszym Sanktuarium.
  2. W Uroczystość NMP porządek Mszy świętych niedzielny. Poświęcenie ziół przed zakończeniem każdej Mszy świętej. Informujemy i prosimy jednocześnie, aby we wiązanki z kwiatów i ziół zaopatrzyć się indywidualnie.
  3. Od najbliższej soboty - 17 sierpnia, rozpoczynamy nowennę, przez którą chcemy przygotować nasze serca na Uroczystość N.MP Jasnogórskiej, szczególnej Patronki naszego Sanktuarium. Przez kolejnych 9 dni zapraszamy wszystkich czcicieli Jasnogórskiej Matki Kościoła i nie tylko. Nowenną modlić się będziemy o godz. 17.30 a po niej Msza święta.  Przez nasze uczestnictwo w nowennie pragniemy wyrazić  szczególną wdzięczność Bogu za dar obecności Maryi w tej świątynni.
  4. W tym tygodniu odeszli do Pana nasi Parafianie: Maria Maczkowska i Stanisława Wojtasik oraz Julianna Gołąbek. Módlmy się za nich oraz zmarłych z naszych rodzin: Wieczny odpoczynek…