Paulini Wrocław

Ogłoszenia na XVI Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia na XVI Niedzielę Zwykłą
 1. Przypominamy, że w czasie wakacji:  spowiedź i adoracja w godz. 15.00 – 18.00.Kancelariaw okresie wakacji w czwartki nieczynna. Zapraszamy we wtorki od 16.00 do 18.00 oraz soboty od 10.00 do 12.00.
 2. Kalendarz Liturgiczny:
  • poniedziałek -święto św. Marii Magdaleny
  • wtorek -święto św. Brygidy, patronki europy
  • środa- wspomnienie św. Kingi
  • czwartek – święto św. Jakuba apostoła. W tym dniu przeżywa swój dzień imienin nasz współbrat o. Jakub Szymczycha. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach. Serdecznie zapraszamy na Mszę Świętą z udziałem Solenizanta o godz. 7.00
  • piątek – wspomnienie św. Rodziców Matki Najświętszej - Joachima i Anny
 3. Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę z Wrocławia na Jasna Górę w dniach 2-10 sierpnia. Zapisy w zakrystii. Spotkanie organizacyjne grupy przeddzień wyjścia, tj. 1 sierpnia na Mszy Świętej o godz. 18.00 w naszym sanktuarium.
  Przez cały czas trwania Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej będziemy duchowo pielgrzymować razem z naszymi Braćmi i Siostrami, którzy podejmą się trudu wędrowania do Maryi na Jasną Górę. Codziennie podczas wieczornego nabożeństwa i Mszy Świętej będziemy modlić się w intencji Pielgrzymów, a także dołączymy swoje prośby. Zapraszamy do tego duchowego pielgrzymowania wszystkich, którzy pragną w ten sposób uzyskać specjalne łaski i błogosławieństwo.
 4. Polećmy Bożemu Miłosierdziu zmarłego śp. Kazimierza Pałka orazwszystkich zmarłych z naszych rodzin Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek…