Paulini Wrocław

Ogłoszenia na VII Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia na VII Niedzielę Zwykłą
  1. W liturgii Kościoła przeżywamy dzisiaj VII niedzielę zwykłą. Nieszpory o godz. 17.30. 
  2. W najbliższy wtorek tj.  - 26 lutego swoje imieniny obchodzić będzie o. Mirosław Bijata, proboszcz parafii i przeor klasztoru. Msza św. w intencjach Drogiego Solenizanta o godz. 18.00. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.
  3. Pragniemy ze smutkiem poinformować, że z końcem lutego kończy współpracę ze scholą dziecięcą Pani Anna Kaśków. Stworzyła ją i prowadziła od ponad 2 lat uświetniając dziecięcym śpiewem szczególnie niedzielne Eucharystie, najczęściej o godz. 12.00. Za trud i poświęcenie składamy Jej najserdeczniejsze Bóg zapłać i życzymy błogosławieństwa Bożego na dalsze plany swojego życia.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, sobota i niedziela miesiąca.
  5. W sobotę zapraszamy wszystkich a szczególnie czcicieli Matki Najświętszej o godz. 11.00 na Mszę św. Wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi, która zostanie poprzedzona modlitwą różańcową o godz. 10.30.
  6. W pierwszą niedzielę miesiąca z kolei, zapraszamy na Adorację Najświętszego sakramentu w godz. od 13.00 do 18.00. Już dzisiaj składamy również serdeczne Bóg zapłać za ofiarę na tacę, która przeznaczona jest na upiększanie naszej świątyni.
  7. 3 marca o godz. 17.30 w Centrum Duszpasterskim Archidiecezji Wrocławskiej rozpoczyna się Kurs przygotowawczy do sakramentu bierzmowania osób dorosłych. Będzie on trwał do 9 czerwca br. Szczegółowe informacje i dokumenty do pobrania znajdziemy na stronie internetowej www.cdaw.archidiecezja.wroc.pl 
  8. Bożemu Miłosierdziu polecamy naszych zmarłych parafian: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…