Paulini Wrocław

Ogłoszenia na VI Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia na VI Niedzielę Zwykłą
 1. W VI niedzielę zwykłą - dziękujemy Jezusowi, za wszelkie łaski otrzymane w tym wyjątkowym miejscu, za pośrednictwem Matki Najświętszej. Podczas Mszy św. o godz. 10.30 modlimy się w intencjach Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej, a po Niej zmiana tajemnic. Nieszpory o godz. 17.30
 2. W naszym kościele w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 19.30 głoszone są katechezy neokatechumenalne. Serdecznie zapraszamy młodzież i dorosłych.
 3. Kalendarz liturgiczny:
  • w piątek – święto Katedry św. Piotra, Apostoła
  • w sobotę – wsp. św. Polikarpa, bpa i męczennika
 4. Ponieważ najbliższa sobota jest ostatnią w miesiącu, dlatego wszystkich, a szczególnie czcicieli Matki Najświętszej, zapraszamy o godz. 10.30 na modlitwę różańcową zakończoną indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
 5. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w sprzątanie naszego Sanktuarium. I Pani Dorocie za przyozdabianie go kwiatami. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby się włączyć w troskę o wyjątkowe miejsce, które wybrała sobie Maryja, zapraszamy w każdy piątek po Mszy św. wieczornej.
 6. Ponieważ w ostatnim czasie bardzo nasiliła się liczba przestępstw na tle rabunkowym wśród osób starszych, Komenda Policji we Wrocławiu zwraca się z apelem o szczególną ostrożność, rozsądek i wstrzemięźliwość przed ofiarowaniem swoich oszczędności oszustom, którzy żerują na naiwności i dobrym sercu osób starszych. Apel w pełnym wydaniu możemy przeczytać w gablocie przed kościołem.
 7. Bożemu Miłosierdziu polecamy naszych zmarłych parafian: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…