top of page

Ogłoszenia duszpasterskie 30 czerwca


Na czas wakacji, ulega zmianie funkcjonowanie naszego kościoła i posług ojców:

  • spowiedź i adoracja od poniedziałku do piątku będzie tylko w godzinach popołudniowych i wieczornych, spowiedź w weekendy pozostaje bez zmian 15 min. przed każdą mszą św., bez zmian także kościół będzie otwarty na modlitwę każdego dnia od rana do wieczora;

  • kancelaria parafialna czynna będzie tylko we wtorki i w soboty;

  • zawieszamy comiesięczne odwiedziny chorych, ale w razie potrzeby, na wezwanie, jesteśmy gotowi udzielić sakramentów potrzebującym;

W środę przypada dzień imienin o. Tomasza, naszego Proboszcza. Zapraszamy na wspólną modlitwę w intencji Solenizanta podczas mszy św. o godz. 18.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek i piątek specjalne nabożeństwa przed mszą św. o godz. 18.00. W sobotę msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 11.00, poprzedzona różańcem o godz. 10.30 i możliwością skorzystania ze spowiedzi.

Zapraszamy na Pielgrzymkę Pieszą z Wrocławia na Jasną Górę w dniach 3-10 sierpnia. Przewodnikiem grupy 2 będzie o. Marcin. Zapraszamy też do duchowego pielgrzymowania, które od tego roku będzie się odbywać w naszym Sanktuarium.

Mamy do wynajęcia lokal użytkowy przeznaczony pod działalność gospodarczą o powierzchni 60 m2 pod numerem 34 na I-ym piętrze Domu Dzwonnika. Zainteresowanych prosimy o kontakt osobisty w zakrystii, telefoniczny lub e-mailowy.

Prosimy o wspieranie inwestycji wymiany mebli w zakrystii poprzez wpłaty w zakrystii, kancelarii, przelewem bądź przy użyciu ofiaromatu pod chórem. Jak dotąd na ten cel odłożone jest 19 259 zł. W ostatnim czasie wstawione zostały cztery duże łukowe okna na korytarzu prowadzącym do salek i toalety. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom i ofiarodawcom naszego Sanktuarium, kościoła i klasztoru. Polecamy Was w naszych modlitwach.


Comments


bottom of page