top of page

Ogłoszenia duszpasterskie 23 czerwca
  1. W poniedziałek przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela - jest to patronalna uroczystość w metropolii wrocławskiej, a dla nas okazja do modlitwy za Ks. Arcybiskupa Metropolitę oraz wszystkich wiernych naszej metropolii.

  2. Z piątku na sobotę odbędzie się całonocna adoracja w ciszy w intencji wynagradzającej oraz za kapłanów, szczególnie za paulinów. Rozpoczęcie o godz. 21.00, o 23.30 msza św., zakończenie o godz. 7.00. Kościół będzie otwarty do godz. 1.00 w nocy, a potem od 5.00 rano. Między godz. 1.00 a 5.00 będzie otwierany o pełnych godzinach.

  3. W sobotę o godz. 9.00 wspólny różaniec z Jasnogórską Rodziną Różańcową, a po nim indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.

  4. W sobotę przypada Uroczystość Świętych Piotra i Pawła. W związku z tym odbędzie się zbiórka do puszek przed kościołem na rzecz posługi apostolskiej i charytatywnej Ojca Świętego Franciszka, zwana Świętopietrzem.

  5. Sobota to także dzień imienin o. Piotra, naszego współbrata. Zapraszamy na wspólną modlitwę w intencji Solenizanta na mszy św. o godz. 18.00.

  6. Zapraszamy na Pielgrzymkę Pieszą z Wrocławia na Jasną Górę w dniach 3-10 sierpnia. Przewodnikiem grupy 2 będzie o. Marcin. Zapraszamy też do duchowego pielgrzymowania, które w tym roku będzie się odbywać w naszym Sanktuarium. Dokładny program będzie podany wkrótce.

  7. Mamy do wynajęcia lokal użytkowy przeznaczony pod działalność gospodarczą o powierzchni 60 m2 pod numerem 34 na I-ym piętrze Domu Dzwonnika. Zainteresowanych prosimy o kontakt osobisty w zakrystii, telefoniczny lub e-mailowy.

  8. Przed błogosławieństwem pomódlmy się modlitwą w intencji rozpoczętego synodu naszej archidiecezji…

Comments


bottom of page