Paulini Wrocław

18 Niedziela Zwykła 31 lipca OGŁOSZENIA

18 Niedziela Zwykła 31 lipca OGŁOSZENIA

1. Zapraszamy na Nieszpory o godz. 17.30.

2. W tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W te dni módlmy się szczególnie za kapłanów, o powołania kapłańskie i zakonne oraz pamiętajmy o intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Jezusa za grzechy, którymi to Serce ranimy.

3. W sobotę w naszym sanktuarium zapraszamy na Mszę świętą wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 11.00. Mszę świętą poprzedzi modlitwa różańcowa.

4. Kalendarz liturgiczny:
      w poniedziałek – wspomnienie św. Alfonsa Liguoriego
      w czwartek – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya
      w sobotę – święto Przemienienia Pańskiego

5. Już w najbliższy wtorek 2 sierpnia z Wrocławia na Jasną Górę wyruszy piesza pielgrzymka. Zapraszamy jutro na Mszę św. o godz. 18.00, a po niej na spotkanie organizacyjne grupy II. Osoby, które nie mogą pójść na pątniczy szlak będą mogły wzorem lat ubiegłych pielgrzymować duchowo. Każdego dnia będziemy trwać w duchowej łączności z pielgrzymami, zwłaszcza podczas wieczornej modlitwy różańcowej oraz Mszy świętej.

6. Zachęcamy do jałmużny przy ołtarzu św. Antoniego oraz składania darów. Dary i ofiary przeznaczone są wyłącznie dla najuboższych rodzin naszej parafii oraz uchodźców.

7. Dziękujemy osobom, które wspierają Sanktuarium Jasnogórskiej Matki Kościoła oraz tym, którzy włączają się w cotygodniowe sprzątanie naszej świątyni. Niech Pan Jezus wynagrodzi Wam za ten gest, swoją przemożną łaską.