Paulini Wrocław

"Oto Matka Twoja" - dzień oddania (8.12.2020)

Maryja bardzo Wam dziękuje, że odpowiedzieliście na Jej wezwanie do tego, aby zawierzyć się Jej całkowicie. Ona Was prowadziła przez te wszystkie dni i jestem przekonany, że najlepiej zaplanuje dla Was przepiękny dzień oddania - 8 grudnia.

Mamy teraz wyjątkowy czas i niestety ze względu na panujące obostrzenia, nie mogę zaprosić Was tak licznie na wspólne spotkanie w dniu Zawierzenia. Niech każdy przeżyje ten czas z Maryją, już dziś pytajcie Ją, jak i gdzie macie przeżyć moment zawierzenia. Ona Was poprowadzi.

W 8 grudnia będzie sprawowana w intencji Was wszystkich ofiara Mszy Świętej w naszym domu u Matki.

Aktu zawierzenia możecie dokonać podczas Mszy Świętej w jakiejkolwiek świątyni lub w waszej Parafii. Maryja będzie tam razem w Wami i przyjmie go. Jeśli nie będziecie mogli tego dnia wyjść z domu, to nie martwcie się, Maryja sobie z tym poradzi, przyjdzie do Was, w pokorze módlcie się, łączcie się duchowo, przyjmijcie duchową Komunię Świętą i złóżcie swój akt zawierzenia.

Pisząc na adres spotkania.u.Matki@gmail.com, możecie dostać wskazówki, co zrobić w tych ostatnich dniach przed 8 grudnia. Nie traktujcie ich jak twarde wymagania, raczej jako zaproszenia, rady i dostosujcie je do sytuacji, w której teraz się znajdujecie.

Jeśli pragniecie oddać się Maryi w naszym sanktuarium 8 grudnia, Msze święte będą sprawowane o godz. 7.00, 9.00, 16:00, 18:00, 19:30 (Jeśli zdecydujecie się u nas, postarajcie się przyjść raczej na Msze o 9.00, 16.00 lub 19.30). Tego dnia Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie w godzinach: 10:00-12:00, 15:00-16:00. Przypominam też, że spowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-12:00, 15:00-18:00.

Moim pragnieniem było, aby po tym czasie zawierzania zaprosić Was do wspólnej kontynuacji drogi zawierzania z Maryją. Jak Bóg da, odbędą się dla Was kolejne katechezy i spotkania, może uda się zawiązać wspólnotę zawierzenia, z osób, które są niewolnikami Maryi i przeszły nasze rekolekcje. Ale o tym wszystkim będę Was informował przez stronę internetową, jak tylko obostrzenia zostaną złagodzone i będzie można spotkać się u Matki w większej grupie.

Błogosławię Was i omadlam każdego dnia!
o. Maksymilian