Paulini Wrocław

Ogłoszenia na 27. Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia na 27. Niedzielę Zwykłą
 1. Przeżywamy pierwszą niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 13.00 do godz.18.00.W dniu dzisiejszymna Mszę św. o godz. 12.00 w szczególny sposób zapraszamy dzieci przygotowujące się do sakramentu I Komunii świętej wraz z ich rodzicami. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne z rodzicami. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na tacę, które w każdą I niedzielę miesiąca przeznaczone są na cele renowacyjne naszej świątyni.
   
 2. Trwamy przez cały miesiąc październik na modlitwie różańcowej. Do naszego Sanktuarium zapraszamy na nią, wszystkich, codziennie o godz. 17.15.  W dniu dzisiejszym - poświęconym M.B. Różańcowej - zapraszamy na nabożeństwo różańcowe połączone z procesją do pięciu ołtarzy
   
 3. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, zarówno pierwszą jak i drugą grupę, zapraszamy na pierwsze spotkanie organizacyjne, w najbliższą sobotę tj.13.10 na godz. 12.00. W tym dniu jak już informowaliśmy od godz. 9.00 ojcowie odwiedzą chorych z wizytą duszpasterską.
   
 4. Również w najbliższa sobotę tj. 13.10 wyruszy jednodniowa Pielgrzymka z Wrocławia do Trzebnicy. Wyjście z Katedry Wrocławskie o godz. 6.00. Naszą paulińską grupę w zastępstwie o. Maksymiliana, poprowadzi wyjątkowo o. Waldemar Kowalczyk.
   
 5. W przyszłą niedzielę 14.10 wypada wprawdzie Dzień papieski, ale my będziemy gościć w naszym Sanktuarium młodzież z Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego z Wrocławia, wraz ze swoim duszpasterzem, który będzie głosił do nas Słowo Boże. Zechcą podzielić się oni z nami, doświadczeniami z pracy misyjnej w Etiopii i Indiach. Po każdej Mszy św. młodzież ta będzie zbierała przed kościołem do puszek datki, na dożywianie dzieci w Wau w Sudanie Południowym. Serdecznie zachęcamy do hojności i wsparcia tej pięknej idei, która zrodziła się w sercach młodych ludzi. Wobec powyższego Dzień papieski w naszej parafii, będziemy przeżywali tydzień później czyli 21.10 w przed dzień  wspomnienia św. Jana Pawła II. O szczegółach tego dnia, poinformujemy w przyszłym tygodniu.
   
 6. Również w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 13.30 zaprasza nas Koinonia Jan Chrzciciel.
   
 7. Kalendarz Liturgiczny
  • w sobotę – wsp. bł. Honorata Koźmińskiego, kpł.
    
 8. Z okazji Jubileuszu 80 lat Prawd Polaków spod znaku Rodła, w imieniu organizatorów zapraszamy w najbliższą niedzielę tj. 14.10 do parafii Chrystusa Króla,  na okolicznościowy koncert. Początek koncertu godz. 16.00. Wstęp wolny.
   
 9. Miłosierdziu Bożemu polecamy zmarłych, których miłosierny Bóg odwoła w ostatnim czasie do siebie. Wieczny odpoczynek….