Paulini Wrocław

Ogłoszenia na 22. Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia na 22. Niedzielę Zwykłą
 1. XXII niedziela zwykła zbiega się z pierwszą niedzielą miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 13.00 do godz. 18.00. Nieszpory o  godz. 17.30. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na tacę, przeznaczone dzisiaj na cele renowacyjne naszej świątyni.
 2. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia uroczystości Matki Bożej Częstochowskiej w naszym Sanktuarium. Dziękujemy, służbie liturgicznej, chórowi, Panu Organiście i osobom które zadbały o piękno i estetykę naszej świątyni. Niech P. Bóg wynagrodzi Wam swoją łaską.
 3. Dziękujemy także, Bogu za czas wakacyjnego odpoczynku i dar pielgrzymowania do domu Naszej Matki i Królowej na Jasnej Górze.
 4. Jutro, z racji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego i katechetycznego, dodatkowa Msza św. w naszym Sanktuarium o godz. 07.45. Zapraszamy na Nią szczególnie dzieci, młodzież, nauczycieli oraz katechetów i wychowawców.
 5. Powracamy do Adoracji Najświętszego Sakramentu i godzin spowiedzi sprzed wakacji. Przypominamy, że możliwość adoracji i spowiedzi będziemy mieli codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 12.00 oraz od 15.00 do 18.00. 
 6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca.  Pamiętajmy w tym dniach, by modlić się o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne, szczególnie z naszej parafii, oraz w intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
 7. Kalendarz Liturgiczny:
  • w poniedziałek – wsp. św. Grzegorza Wielkiego, pap. dK
  • w sobotę – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
 8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. „Niedzieli” oraz „Nowego Życia”. Czasopisma te możemy nabywać po każdej Mszy św. w zakrystii.
 9. Miłosierdziu Bożemu polecamy wszystkich zmarłych, których Pan Bóg odwołał w  ostatnim czasie do siebie, szczególnie śp. Stefanię Ploch. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…