Paulini Wrocław

Ogłoszenia na 13. Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia na 13. Niedzielę Zwykłą
 1. Dzisiaj przypada niedziela to I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 13.00 do 18.00. Składamy serdeczne Bóg zapłać, za wszelkie ofiary na tacę, które przypominamy przeznaczamy na cele renowacyjne naszej świątyni.Zapraszamy na modlitwę Nieszporów dzisiaj, o godz. 17.30
 2. Polecamy modlitwie wszystkich wypoczywających na wakacjach i tych którzy się na nie udadzą w najbliższym czasie. Niech piękno otaczającej przyrody pozwoli im odkryć jeszcze pełniej prawdę o miłości Boga Stwórcy do swego stworzenia.
 3. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi w naszym kościele, tylko w godzinach popołudniowych - od godz. 15.00 do godz. 18.00. W soboty i w niedziele spowiadamy 15 min. przed Mszą świętą.
 4. Przypominamy również, ż kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym czynna jest w tygodniu dwa dni. We wtorki od godz. 16.00 do 18.00 i w soboty od 10.00 do 12.00
 5. W tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W te dni módlmy się szczególnie za kapłanów, o powołanie kapłanie i zakonne oraz pamiętajmy o intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Jezusa, za grzechy, którymi to Serce ranimy. W sobotę zgonie z pewna już tradycją, w naszym Sanktuarium,  zapraszamy na Mszę św. wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 11.00. Mszę św. o 10.30 poprzedzi modlitwa różańcowa. Jak zostało to wcześniej uzgodnione z osobami zainteresowanymi, przez okres wakacji, zostaje też zawieszona posługa duszpasterska chorych, których ojcowie systematycznie odwiedzali.
 6. Kalendarz liturgiczny:
  • we wtorek  – święto - św. Tomasza, Apostoła
  • w piątek  – wsp. -  bł. Marii, Teresy Ledóchowskiej, dziew.
 7. W imieniu naszego Metropolity J.E Ks. Arcybiskupa Józefa  Kupnego zapraszamy na tegoroczną Pielgrzymkę Pieszą z Wrocławia na Jasną Górę.  Jak bywało to w latach poprzednich, pielgrzymka  wyrusza z Wrocławia na Jasną Górę, dn. 2 sierpnia br. Naszą paulińską grupę II poprowadzi o, Maksymilian Stępień. Szczegóły i zapisy w zakrystii po każdej Mszy świętej.
 8. Zapraszamy na kolejną edycję Paulińskich Dni Młodych. Zapisy poprzez stronę www.pdm.paulini.pl. W tym roku w spotykamy się w naszym paulińskim Sanktuarium M. Bożej w Leśnej Podlaskiej w dniach 9-15 lipca.
 9. Dziękujemy osobom, które włączają się w piątkowe  sprzątanie naszej świątyni. Niech Pan Jezus przez Maryję, wynagrodzi Wam za ten gest, swoją przemożną łaską.