Paulini Wrocław

17 Niedziela Zwykła 25 lipca OGŁOSZENIA

17 Niedziela Zwykła 25 lipca OGŁOSZENIA

1.  Zapraszamy na Nieszpory o godz. 17.30.
  
2.  Przypominamy, że w okresie wakacyjnym w tygodniu spowiedź i adoracja Najświętszego Sakramentu tylko w godzinach popołudniowych - od godz. 15.00 do godz. 18.00 oraz w czwartki dodatkowo od 19.00 do 22.00.  Kancelaria parafialna otwarta we wtorki od 16.00 do 18.00 oraz soboty od 10.00 do 12.00.
 
3.  Kalendarz liturgiczny:
       w dziś przeżywamy święto św. Jakuba apostoła oraz św. Krzysztofa. W tym dniu przeżywa swój dzień imienin nasz współbrat o. Krzysztof      Grzesica. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach
       poniedziałek –
wsp. świętych Joachima i Anny, rodziców Maryi
       w czwartek – w
sp. św. Marty
       w sobotę –
wsp. św. Ignacego z Loyoli
 
4.  Chrześcijańskie współczucie, modlitwa oraz braterska solidarność z osobami,
które ucierpiały w wyniku gwałtownych burz i powodzi, skłaniają nas do podjęcia działań, celem okazania konkretnego wsparcia poszkodowanym.
Na prośbę Episkopatu Polski, we wszystkich parafiach naszej ojczyzny, pragniemy wesprzeć pomocą materialną naszych Braci i Sióstr poszkodowanych w nawałnicach w Polsce, Niemczech, Belgii i Holandii.  Można to uczynić dziś po Mszy Świętej, składając ofiarę do puszki przed kościołem. Bóg zapłać za wsparcie poszkodowanym.
 
5.  Dziękujemy osobom, które wspierają Sanktuarium Jasnogórskiej Matki Kościoła
oraz tym, którzy włączają się w cotygodniowe sprzątanie naszej świątyni. Niech Pan Jezus wynagrodzi Wam za ten gest, swoją przemożną łaską. Dowodem naszej wdzięczności jest Ofiara Mszy Świętej w intencji Dobroczyńców i Ofiarodawców w każdą ostatnią sobotę miesiąca o godz. 7.00.