Paulini Wrocław

Ogłoszenia na 11. Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia na 11. Niedzielę Zwykłą
 1.  Pragniemy podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia Uroczystości przyjęcia do konfraterni J.E. Ks. Arcybiskupa, jubileuszu XX-lecia pracy paulinów we Wrocławiu i odpustu ku czci św. Antoniego. W sposób szczególny dziękujemy asyście liturgicznej, Panu kościelnemu - Markowi, chórowi Vita Nova wraz z prowadzącą Panią Eweliną, Panu organiście – Włodzimierzowi. Paniom sprzątającymi i Pani Agnieszce troszczącej się o kwiaty.
 2. W dniu dzisiejszym nasza parafia przeżywa wielką uroczystość. Jest ona związana z MSZĄ ŚW. PRYMICYJNĄ, którą o godz. 12.00 sprawował będzie dla nas o. Adam Kacała – paulin. do niedawna jeszcze, nasz parafianin. Po Mszy św. ojciec Adam udzieli wszystkim zebranym PRYMICYJNEGOBŁOGOSŁAWIEŃSTWA. W imieniu Ojca Prymicjanta wszystkich na tę Mszę się zapraszamy
 3. Jutro w poniedziałek, swoją 68 rocznicę święceń kapłańskich obchodził będzie J.Em. Ks. Kard. Senior – Henryk Gulbinowicz. Drogiego jubilata polecamy naszej modlitewnej pamięci.
 4. Msza św. w intencjach Rodziny Różańcowej, za tydzieńw przyszłą niedzielę o godz. 10.30. Po Mszy św. wymiana tajemnic różańcowych.
 5. Kalendarz liturgiczny:
  • w czwartek – wsp. św. Alojzego Gonzagi, zak.
 6. Wydział Duszpasterski Metropolitalnej Kurii Wrocławskie uprzejmie informuje, że w dniu 23 czerwca 2018 r. odbędzie się kolejne Męskie Oblężenie Jasnej Góry, w Dzień Ojca. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych mężczyzn.
 7. Informujemy że w dniach od 1 do 2 lipca br. odbyać się będzie 81 Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli. Serdecznie w imieniu duszpasterstwa nauczycieli we Wrocławiu – zapraszamy.
 8. Msza św. na zakończenie roku szkolnego w najbliższy piątek o godz. 7.45. Zapraszamy nauczycieli, uczniów i wychowawców, by wspólnie podziękować Bogu za miniony rok pracy i zawierzyć Jezusowi przez Maryję rozpoczynający się czas wakacyjnego odpoczynku
 9. Do nabycia w zakrystii po każdej Mszy św. są książki o. Augustyna Polanowskiego, pomocne czytelnikom w adoracji Najświętszego Sakramentu i w podejściu do sakramentu pojednania. Serdecznie zapraszamy do ich nabywania. Koszt to 18 złotych.
 10. W przyszła niedzielę obchodzić będziemy Urocz. Narodzenia św. Jana Chrzciciela, Głównego Patrona Archidiecezji i miasta  Wrocławia.
 11. Również w przyszłą niedzielę w naszym Sanktuarium na Mszy św. o godz. 10.30 będziemy gościć rodziny z Domowego Kościoła, rodzinnej gałęzi Ruchu, Światło Życie, które kończąc rok formacyjny, wyrażą swoją, przynależność do Jezusa Chrystusa swojego jedynego Pana i Zbawiciela.
 12. Bożemu Miłosierdziu polecamy zmarłych, których Pan Bóg w ostatnim czasie odwołał do siebie. Wieczny odpoczynek…