Paulini Wrocław

XXVI Niedziela Zwykła 27 września OGŁOSZENIA

XXVI Niedziela Zwykła 27 września OGŁOSZENIA

W najbliższy czwartek, tj. 1 października rozpoczynamy w naszym Sanktuarium nabożeństwa różańcowe. Na wspólną modlitwę, zapraszamy codziennie na godz. 17.15.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W pierwszą sobotę zapraszamy - o godz. 11.00 na Mszę św. wynagradzającą Sercu Najświętszej Maryi Panny. Mszę św. poprzedzi modlitwa różańcowa o godz. 10.30.

Kalendarz Liturgiczny:
w poniedziałek – wsp. św. Wacława
we wtorek – święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
w środę – wsp. św. Hieronima
w czwartek – wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus
w piątek - wsp. św. Aniołów Stróżów

Od przyszłej niedzieli nastąpi zmiana charakteru Mszy św. o godz. 12.00. Od października do czerwca zapraszamy na cykliczne błogosławieństwa rodzinne. I tak w każdą 1 niedzielę po Mszy św. będziemy oddawać nasze dzieci w niewolę miłości Maryi oraz błogosławić je; w każdą 2 niedzielę miesiąca zapraszamy małżonków, którzy pragną przed Bogiem odnowić przysięgę małżeńską i otrzymają indywidualne błogosławieństwo. W 3 niedzielę błogosławieństwo indywidualne otrzymywać będą matki w stanie błogosławionym oraz te, które proszą o dar macierzyństwa. W 4 niedzielę indywidualne błogosławieństwo otrzymają całe rodziny. Szczegóły na plakatach, ulotkach oraz stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.

Dziś o godz. 19.00 po Mszy św. wieczornej serdecznie zapraszamy na koncert grupy wokalnej Wrocławskich Kameralistów - „Ars Cantus”. Szczegóły na plakatach.

W przyszłą niedzielę we wspomnienie św. Franciszka z Asyżu będziemy zbierać ofiary do puszek na tzw. Świętopietrze, przeznaczone na utrzymanie Stolicy Apostolskiej. Zachęcamy do ofiarności.

Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy wspierają dom Maryi miłoscią, modlitwą i ofiarą. Tym, którzy z serca każdego tygodnia dbają o jej czystość i wygląd. Otaczamy Was modlitwą i o nią prosimy.