Paulini Wrocław

XXV Niedziela Zwykła 20 września OGŁOSZENIA

XXV Niedziela Zwykła 20 września OGŁOSZENIA

Dziś o godz. 10.30 Msza święta w intencji Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej. Po niej zmiana tajemnic i spotkanie formacyjne w salce.
 
Zapraszamy dziś do włączenia się w modlitwę za nasze miasto Wrocław. Rozpoczęcie procesją z bazyliki św. Elżbiety /kościół garnizonowy/ o godz. 16.00, zakończenie Mszą Świętą w kościele św. Doroty i Stanisława. W tej modlitwie pragniemy wyrazić naszą wdzięczność Bożej Opatrzności za uratowanie nas od kataklizmów oraz prosić, by dobry Bóg nas od nich zachował.
 
Kalendarz Liturgiczny:
w poniedziałek – święto św. Mateusza Ewangelisty
w środę - wspomnienie św. o. Pio
 
W najbliższą środę o godz. 19.00 zapraszamy na modlitwę uwielbienia Boga. Chcemy w naszym sanktuarium z Maryją zawierzać Jezusowi wszystkie nasze choroby - duszy i ciała, za przyczyną Maryi prosić Syna Bożego, aby przemieniał nasze serca i uczył nas miłości. Przez wstawiennictwo Matki Bożej będziemy zawierzać Bogu wszystko, przede wszystkim to, co jest dla nas trudne i gorzkie.
 
W najbliższy piątek zapraszamy do naszego Sanktuarium na całonocną adorację Najświętszego Sakramentu. Obędzie się ona w całkowitej ciszy. Podczas czuwania kościół będzie zamknięty. Wejście do i wyjście z kościoła będą możliwe tylko o pełnych godzinach.Początek czuwania o godz. 21.00 zakończenie o 7.00 rano w sobotę.
 
W najbliższą sobotę zapraszamy do naszego Sanktuarium wszystkich czcicieli Matki Najświętszej na modlitwę różańcową o godz. 9.00, zakończoną indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
 
Zapraszamy do kancelarii parafialnej rodziców klas III, aby zapisywali swoje dzieci przed I Komunią Świętą. Podobnie prosimy o to młodzież klas VIII, która pragnie przystąpić do sakramentu bierzmowania.
 
Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Władysława Głuszczyńskiego, którego Bóg powołał do siebie w minionym tygodniu oraz zmarłych z naszych rodzin: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie....