Paulini Wrocław

XXII Niedziela Zwykła 30 sierpnia OGŁOSZENIA

XXII Niedziela Zwykła 30 sierpnia OGŁOSZENIA

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.  Pamiętajmy w tym dniach, by modlić się o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne, szczególnie z naszej parafii, oraz w intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
 
W sobotę o godz. 11.00 zapraszamy wszystkich na Mszę świętą wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi. Pół godziny wcześniej, o godz.10.30 modlitwa różańcowa, również w intencji wynagradzającej.
 
Serdecznie witamy w naszej parafialnej i zakonnej wspólnocie o. Sebastiana Gotkowicza, który został oddelegowany do naszej wrocławskiej placówki do posługi duszpasterskiej. Otaczamy go naszą modlitwą i życzymy mu nieustannej asystencji Ducha Świętego i opieki Jasnogórskiej Matki Kościoła.
 
We wtorek rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Dodatkowa Msza św. w naszym Sanktuarium o godz. 07.45. Zapraszamy na Nią szczególnie dzieci, młodzież, nauczycieli, katechetów i wychowawców.
 
Przyszła niedziela to I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej świątyni od godz. 13.00 do 18.00.
 
Zapraszamy do naszego Sanktuarium na nocne czuwanie z Maryją. Od września czuwania z Maryją będą zawsze w drugi piątek miesiąca. Wrześniowe spotkanie z Maryją będzie miało miejsce z 11/12 września. Początek czuwania o godz. 19.45 zakończenie ok. pół godziny po północy.
 
Spotkanie rodziców z dziećmi, bezpośrednio przygotowujące do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w najbliższy wtorek 1 września o godz. 19.00.
           
Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia uroczystości Matki Bożej Jasnogórskiej w naszym Sanktuarium.
 
Miłosierdziu Bożemu polecamy zmarłych, których Bóg powołał do siebie w minionym tygodniu. Modlimy się za śp. Bogusława Boratyńskiego, Andrzeja Łojkuc. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie....