Paulini Wrocław

XIII Niedziela Zwykła 28 czerwca OGŁOSZENIA

XIII Niedziela Zwykła 28 czerwca OGŁOSZENIA

XIII niedziela zwykła to pierwsza niedziela przeżywana w okresie wakacyjnym. Polecamy modlitwie wypoczywających na wakacjach. Niech piękno otaczającej przyrody pozwoli odkryć wszystkim jeszcze pełniej prawdę o miłości Boga Stwórcy do swego stworzenia.
 
Przypominamy, że w okresie wakacyjnym adoracja Najświętszego Sakramentu tylko w godzinach popołudniowych - od godz. 15.00 do godz. 18.00 oraz w czwartki od 19.00 do 22.00.

Spowiedź w tygodniu od 15.00 do 18.00, w soboty i w niedziele spowiadamy 15 min. przed Mszą świętą.
 
W okresie wakacyjnym zmianom ulegną także dni otwarcia kancelarii parafialnej. Będzie otwarta tylko we wtorki od 16.00 do 18.00 oraz soboty od 10.00 do 12.00.
 
W tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W te dni módlmy się szczególnie za kapłanów, o powołania kapłańskie i zakonne oraz pamiętajmy o intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Jezusa za grzechy, którymi to Serce ranimy.
 
W sobotę w naszym sanktuarium zapraszamy na Mszę świętą wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 11.00. Mszę świętą poprzedzi modlitwa różańcowa.
 
Przypominamy, że przez okres wakacji jest zawieszona posługa duszpasterska chorym. Udamy się jednak z tą posługą do chorych na wyłączną prośbę chorego lub jego rodziny.
 
Kalendarz liturgiczny:

w poniedziałek – uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła
w piątek – święto św. Tomasza, Apostoła

Przyszła niedziela to I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 13.00 do 18.00.