Paulini Wrocław

VI Niedziela Wielkanocna OGŁOSZENIA

VI Niedziela Wielkanocna OGŁOSZENIA

Według nowych rozporządzeń państwowych, w naszej świątyni od dziś może jednorazowo uczestniczyć w nabożeństwie max. 40 osób, z zachowaniem odpowiedniej odległości między sobą.

Przypominamy o spowiedzi i Komunii Świętej wielkanocnej. W naszym Sanktuarium spowiadamy codziennie w godz. od 9.00 do 12.00 i od 15.00 do 18.00. W sobotę i niedzielę na telefon przed każdą Mszą świętą.

We wtorek przeżywamy rocznicę poświecenia naszego kościoła. Miało to miejsce 19 maja 1710 roku. Dziękujemy za dar tej świątyni w centrum Wrocławia, które z wyroków Bożej opatrzności Bóg wybrał także na szczególne miejsce dla Matki swojego Syna Jezusa Chrystusa.

W najbliższy piątek rozpoczyna się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. W naszej świątyni połączona ona będzie z nabożeństwem o godz. 17.30.

Dziękujemy wszystkim osobom sprzątającym i dekorującym naszą świątynię. Chętnym, którzy pragną włączyć się w tę posługę przypominamy, że sprzątanie odbywa się w każdy piątek po Mszy Świętej wieczornej.

Polećmy naszych zmarłych, których Bóg odwołał do siebie z naszej parafii w ostatnim czasie. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...