Paulini Wrocław

Ogłoszenia na VI Niedzielę zwykłą

Ogłoszenia na VI Niedzielę zwykłą
  1. W VI niedzielę zwykłą - dziękujemy Jezusowi, za wszelkie łaski otrzymane w tym wyjątkowym miejscu,  za pośrednictwem Matki Najświętszej. Podczas Mszy św. o godz. 10.30 modlimy się w intencjach Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej, a po Niej zmiana tajemnic.  Nieszpory o godz. 17.30.  
  2. W naszej wspólnocie parafialnej serdecznie witamy br. Łukasza Filipiuka – kleryka VI roku Paulińskiego Seminarium Duchownego w Krakowie na „Skałce”. Brat Łukasz będzie odbywał u nas praktykę duszpasterską. Życzymy Mu światła  Ducha świętego i owocnego posługiwania pod matczynym okiem Maryi. 
  3. Przypominamy, że w okresie ferii zimowych adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z sakramentu pojednania będzie tylko w godzinach popołudniowych, czyli od o godz. 15.00 do 18.00. 
  4. W imieniu o. Pawła Kaczmarka, który w ubiegłą niedzielę głosił do nas Słowo Boże składamy serdeczne Bóg zapłać za modlitwę w intencji misji i wsparcie dzieła misyjnego w postaci ofiary na tacę. Zostało zebranych ok 5 500 zł. Będą one z pewnością wsparciem dla braci i sióstr z R.P.A, wśród których posługuje o. Paweł. 
  5. Kalendarz Liturgiczny:
             - w sobotę – święto Katedry Świętego Piotra. 
  6. Przyszły piątek to trzeci piątek miesiąca. Zapraszamy czcicieli Matki Najświętszej oraz wszystkich wiernych do naszego Sanktuarium na NOCNE CZUWANIE Z MARYJĄ. Rozpoczęcie o godz. 19.45 a zakończenie tradycyjnie  -  Mszą św. ok. pół godziny po północy.
  7. Dziękujemy z całego serca osobom sprzątającym i dbającym o piękno naszej świątyni. Wszystkim, którym przyjdzie natchnienie, by włączyć się w to dzieło przypominamy, że sprzątanie obywa się w każdy piątek po Mszy św. wieczornej.  
  8. Bożemu Miłosierdziu polecamy naszych zmarłych parafian: śp. Janinę Kępińską i śp. Teklę Florian. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie....