Paulini Wrocław

Ogłoszenia na XXI Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia na XXI Niedzielę Zwykłą
 1. Dzisiejszej niedzieli -  Nieszporami o godz. 17.30, a następnie Mszą św. o godz. 18.00  -  kończymy w naszym Sanktuarium, 9 - dniową nowennę przygotowującą nasze serca przed jutrzejszą uroczystością związaną z Matką Bożą. Po Mszy św. ostatnia projekcja filmu - dokumentu o tematyce Maryjnej.
 2. Jutro Uroczystość Odpustowa N.M.P Częstochowskiej. Eucharystii o godz. 18.00 przewodniczył będzie i Słowo Boże wygłosi Ks. Krystian Charchut– egzorcysta i Moderator Wspólnoty Przymierza Rodzin Mamre Archidiecezji Wrocławskiej. Z całego serca na tę uroczystość zapraszamy członków poszczególnych wspólnot działających przy naszej parafii i wszystkich wiernych, którym drogie jest serce Matki. 
 3. Kalendarz Liturgiczny:
  -      we wtorek – wsp. św. Moniki, matki św. Augustyna.
  -      w środę – wsp. św. Augustyna, bpa i dK.
  -      w czwartek – wsp. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela. 
 4. Wydział duszpasterski Kurii Wrocławskiej zaprasza 31 sierpnia br. na Archidiecezjalną Pielgrzymkę osób niepełnosprawnych, ich rodzin i przyjaciół do Henrykowa. Rozpoczęcie pielgrzymki Mszą św. w kościele Wniebowzięcia N.M.P i św. Jana Chrzciciela w Henrykowie o godz. 11.30. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy. 
 5. Również 31 sierpnia przypada 23 rocznica konsekracji biskupiej J.E Ks. Arcybiskupa Mariana Gołębiewskiego. Księdza Arcybiskupa  - seniora w tym dniu chcemy polecać naszej szczególnej modlitwie. 
 6. Przyszła niedziela to I niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej świątyni od godz. 13.00 do 18.00. I już dzisiaj  pragniemy złożyć serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary na tacę złożone w tę niedziele, a które  - przypominamy -  przeznaczone są na cele renowacyjne naszego kościoła.
 7. Miłosierdziu Bożemu polecamy zmarłych, których Bóg powołał do siebie w minionym tygodniu. Modlimy się za śp. Mariannę Kamińską, śp. Stanisława Brzyk i śp. Czesławę Buczko. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie....