Paulini Wrocław

Ogłoszenia na IV Niedzielę Zwykłą

Ogłoszenia na IV Niedzielę Zwykłą
 1. Przeżywamy dzisiaj pierwszą niedzielę miesiąca. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 13.00 do 18.00.  Nieszpory o godz. 17.30. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary na tacę, która jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, przeznaczona jest na prace renowacyjne kościoła.
 2. Jutro, tj. w poniedziałek, kościół wrocławski będzie  świętował 13 rocznicę konsekracji biskupiej swojego Metropolity J.E. Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego. Z racji, że jest On jednym z konfratrów Paulińskiego Zakonu, pragniemy polecać Jego osobę naszej szczególnej pamięci modlitewnej.
 3. Kalendarz Liturgiczny:
  • w wtorek – wsp. św. Agaty, dziew. i męcz.
  • w środę – wsp. świętych Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.
  • w piątek -   8 lutego obchodzić będziemy 49. rocznicę konsekracji biskupiej J.E. Ks. Henryk Kardynał Gulbinowicz. Polecamy modlitwie dostojnego  jubilata, naszego Arcypasterza Seniora i również konfratra Paulińskiego Zakonu.
 4. Najbliższy czwartek to I czwartek miesiąca.  W naszych modlitwach powierzajmy Jezusowi prośbę o liczne, dobre i święte powołania tak kapłańskie jak i zakonne, szczególnie z naszej parafii i do naszego zakonu.
 5. Od jutra w naszym kościele w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 19.30 odbywać się będą katechezy neokatechumenalne, dla wszystkich – dorosłych i młodzieży. Dzisiaj przedstawiciele Drogi Neokatechumenalnej zechcą nas osobiście, po zakończeniu ogłoszeń, na nie jeszcze zaprosić.
 6. Składamy serdeczne Bóg zapłać, tym wszystkim osobom, które dbają o piękno naszej świątyni, zarówno jeśli chodzi o wystrój, jak też i o sprzątanie.  Sprzątanie kościoła - przypominamy - ma miejsce w każdy piątek po Mszy świętej wieczornej. Szczególnie dziękujemy tym osobom, które w ubiegły czwartek, pomogły zdemontować dekoracje bożonarodzeniowe. Niech Bóg przez Maryję, wynagrodzi Wam wszystkim za Wasz - poświęcony dla tego Sanktuarium czas.
 7. Przypominamy, że Msza św. za wszystkich dobrodziejów i ofiarodawców naszej parafii i klasztoru sprawowana jest w każdą ostatnią sobotę miesiąca o godz. 7.00
 8. Polecajmy Bożemu Miłosierdziu zmarłych, którzy odeszli od nas w ostatnim czasie. Modlimy się za śp. Stefanię Kluba. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….